KWAS HIALURONOWY: od estetyki twarzy po zdrowie stawów

HIALURONO RŪGŠTIS: nuo veido estetikos iki sąnarių sveikatos

HIALURONO RŪGŠTIS: nuo veido estetikos iki sąnarių sveikatos

Hialurono rūgštis šiandien itin populiari medžiaga, ypač veido estetikos ir mezoterapijos procedūrose. Be to, neseniai matėme, kad pradėjo veikti kryžminės hialurono rūgšties injekcijos raukšlėms užpildyti ir lūpų didinimas, tai yra vadinamieji užpildai. Vikipedijos duomenimis, hialurono rūgšties produktų vidutinis galiojimo laikas yra 6-9 mėnesiai. Mezoterapijoje hialurono rūgštis nesusidaro kryžminiu ryšiu, todėl jos tinkamumo laikas yra ne daugiau kaip 1 mėnuo.

Tačiau mažiau žinoma apie šios rūgšties naudą viso organizmo, ypač sąnarių, sveikatai ir apie hialurono rūgšties svarbą neskausmingam judėjimui.

Hialurono rūgštis: nauda sąnariams

„Be judėjimo gyvenimas yra tik mieguistas sapnas“, – sakė Jeanas Jacques’as Rousseau. Kaip ir visa klasika, ji patvirtino bendrą tiesą, kuri galioja visais laikais. Vaikščiodami, šokdami, bėgiodami ar tiesiog siūbuodami koją, sėdėdami fotelyje judame kiekvieną dieną, o mūsų mobilumą užtikrina judantys kaulų sąnariai – sąnariai. Esant sveikiems sąnariams, slėgis tolygiai paskirstomas visame jų paviršiuje.

Kiekvieną jungtį sudaro šie elementai:

sąnarinės kaulų sienos, padengtos kremzle;
jungiamojo audinio sąnarinė kapsulė;
sinovinis sluoksnis iškloja vidinę kapsulę ir išskiria sinovinį skystį (sinovinį skystį).

Sąnario kapsulė iš vidaus yra padengta specialia medžiaga, vadinama sinovija. Ši vidinė membrana maitina kremzlę ir gamina „sinovijų sultis“, sinovinį skystį, kuris sumažina trinties judėjimą sąnariuose ir apsaugo juos nuo susidėvėjimo. Sumažėjus sąnarių spaudimui, kremzlė tarsi kempinė sugeria sinovinį skystį, o padidėjus, kremzlė šį skystį pašalina priklausomai nuo streso laipsnio. Tuo pačiu metu sinovinis skystis izoliuoja sąnarinius paviršius vienas nuo kito, todėl paviršius yra slidus. Sveikas sąnarys „sutepa“ pats save, todėl trinties jėga sveikame sąnaryje yra 5 kartus didesnė už ledo trinties jėgą.

Kaulų galūnes (epifizes) saugo 3-5 mm aukščio hialininė kremzlė, kuri palaiko „apsauginės pagalvėlės“ vaidmenį: kremzlė sugeria didelius krūvius ir staigius judesius. Sąnario kremzlė nesusijusi su kraujotakos sistema, todėl iš kraujo negauna maistinių medžiagų. Kremzlės atveju šių medžiagų šaltinis yra sinovinis skystis. Judėjimo metu kremzlės ląstelės sugeria esmines maistines medžiagas iš sinovinio skysčio ir išskiria metabolitus, todėl sąnarių judėjimas iliustruoja tikrąją žodžio „gyvybė“ reikšmę.

Prisiminkite astronautus, kurie po ilgų gravitacijos skrydžio laikotarpių vėl išmoksta skristi. Dabar aišku, kodėl taip yra.

Sąnario kremzlės pagrindas yra matrica (tarpląstelinė medžiaga), sudaryta iš kolageno skaidulų tinklo srities. Matricoje yra chondrocitų – ląstelių, kurios sintetina baltymus į kolageno skaidulas ir struktūrinę medžiagą, iš kurios susidaro kremzlės pagrindas. Matrica susideda iš labai didelių molekulių (proteoglikanų), kurios didžiąja dalimi sulaiko vandenį, taip suteikdamos lankstumą ir amortizaciją smūgių atveju. Tuo pačiu metu matricoje gausu glikozaminoglikanų, hialurono rūgšties ir chondroitino sulfato – struktūrinių sinovinio skysčio komponentų.

Hialurono rūgštis – buvimas žmogaus organizme

Hialurono rūgšties yra daugelyje žmogaus kūno audinių: kremzlėse, kauluose, stiklakūnyje, širdies vožtuvuose, odoje ir sinoviniame skystyje. Jis stangrina odą ir raiščius, palaiko kremzlės elastingumą ir sutepa sąnarius, nes yra pagrindinis sinovinio skysčio komponentas. Be šio skysčio mūsų sąnariai neveiks. Sveikas, jaunas organizmas pats gamina hialurono rūgštį. Tačiau senstant jo sintezės procesas organizme sulėtėja, o kai tai įvyksta, pastebime sąnarių problemas ir pastebime šias nepageidaujamas raukšles – pirmuosius priešlaikinio senėjimo požymius.

Iki 40 metų jūsų pačių hialurono rūgšties susidarymas sumažėja 50%. Sulaukęs 60 metų ir vyresnis, organizmas pagamina tik 10% reikalingo kiekio.

Hialurono rūgštis gali išlaikyti iki šešių litrų vandens viename grame. Vanduo negali būti suspaustas, o hialurono rūgštis šią savybę perduoda sąnariams. Hialurono rūgštis atsakinga už skysčio konsistenciją audiniuose ir keičia jo klampumą priklausomai nuo mechaninių jėgų veikimo: skystis su padidintomis pastangomis skiedžiasi, tačiau išlieka lipnus, kad neišnyktų iš sąnarių kaip vanduo.

Ocean Mine | -20% Coral Club

Hialurono rūgštis ir kremzlės atsinaujinimo priežastys

Didelė kremzlės regeneracijos problema yra būtinų struktūrinių komponentų trūkumas dėl ligų ar kitų minėtų veiksnių. Jau nustatėme, kad kremzlės maistines medžiagas gauna ne iš kraujotakos sistemos, o iš sąnario skysčio, kuris taip pat užtikrina šiukšlių pašalinimą iš kremzlės ląstelių. Jei organizmas neturi pakankamai maistinių medžiagų, kremzlės ląstelės išdžiūsta ir palaipsniui miršta. Pažeista kremzlė nebegali atlikti savo amortizacinės funkcijos ir nebegali užtikrinti sąnario mobilumo. Taigi pradeda vystytis artrozė.

Svarbus kremzlės komponentas yra chondroitinas. Mes iš dalies užtikriname chondroitino suvartojimą su maistu, o jis sintetinamas išskirtinai organizme. Jo bioaktyvi forma yra chondroitino sulfatas, nes chondroitinas gali būti naudojamas organizme tik sumaišius su sieros rūgšties druska. Chondroitino sulfatas veikia kaip skysčio magnetas. Dėl cheminės jungties elektrinio krūvio jis sulaiko didelius vandens kiekius jungiamajame audinyje ir suformuoja į želė panašią medžiagą, kurioje randami chondrocitai.

Hialurono rūgštis ir chondroitinas kartu daug geriau apsaugo sąnarius. Šios medžiagos, vartojamos vienu metu, veikia sinergiškai, ty papildo viena kitą, atlikdamos apsaugines ir maitinančias kremzlinio audinio funkcijas ir veikia daug efektyviau nei kiekvienas komponentas atskirai.

Hialurono rūgštis ir chondrotinas – kompleksas, esantis B-Luron

Hialurono rūgštis ir chondroitinas kartu daug geriau apsaugo sąnarius. Šios medžiagos, vartojamos vienu metu, veikia sinergiškai, ty papildo viena kitą, atlikdamos apsaugines ir maitinančias kremzlinio audinio funkcijas ir veikia daug efektyviau nei kiekvienas komponentas atskirai.

Dėl pakitusios molekulinės struktūros hialurono rūgštis, esanti HCC, po geriamojo vartojimo nesunaikinama ir išlieka stabili. Viena vertus, jis veikia kaip švirkštas, mechaniškai padidindamas egzogeninės hialurono rūgšties kiekį sąnaryje, kita vertus, kaip katalizatorius suaktyvina savosios (endogeninės) hialurono rūgšties sintezės procesą chondrocituose. Tuo pačiu metu HCC veikia visus sąnarius vienu metu, todėl jis yra naudingesnis nei injekcinės formos.

b-luron

 

B-Luron yra klasikinis produktas, kurio sudėtis ir veikimo mechanizmas atitinka pagrindinį ortomolekulinės medicinos principą: „sveikatos atkūrimas ir palaikymas keičiant normaliai žmogaus organizme esančių medžiagų, atsakingų už jo sveikatą, koncentraciją“.

Trumpai tariant, „tinkamos molekulės reikiamais kiekiais“.

Kūrėjai sugebėjo unikaliame sinergetiniame derinyje sujungti du pagrindinius kremzlės funkcijas atkuriančius struktūrinius elementus: chondroitiną ir hialurono rūgštį. Gauto komplekso efektyvumas panašus į intraartikuliarines hialurono rūgšties injekcijas, be to, vienu metu veikia visus sąnarius.

B – LURON by Coral Club yra aktyvus maisto papildas, pagrįstas savo struktūra, hialurono-chondroitino (CHC) kompleksu, kuris yra inovatyvus Vokietijos įmonės Gramme-Revit GmbH sukurtas technologinis produktas, skirtas sinovinio skysčio gamybai skatinti. taip pat maitinti ir atstatyti kremzles.

Daugiau informacijos ir rekomendacijų apie B-LURON rasite ČIA.

B-luronas – nauda

Dėl to B-Luron vartojimas yra svarbus tinkamam sąnarių funkcionavimui ir jų mobilumui. B-Luron (atitinka 450 mg hialurono-chondroitino komplekso) rekomenduojama kasdien vartoti po 30 ml be pertraukos vieną mėnesį. Matomi palengvėjimo simptomai pasireikš ne iš karto, o pasiekus tam tikrą hialurono rūgšties koncentraciją sąnaryje 2-3 savaičių pabaigoje. Tai priklauso nuo sąnarių pažeidimo laipsnio, chondroitino trūkumo ir hialurono rūgšties trūkumo lygio. Trumpai tariant, kuo mažiau pažeidžiamas sąnarys, tuo greičiau bus jaučiamas pagerėjimas ir sąnarys bus atstatytas.

Sunkiais atvejais, norint pasiekti norimą efektą, gydymo režimą rekomenduojama pakartoti.

Svarbu, kad malonaus skonio sirupo poveikis tęstųsi ir pavartojus, yra logiškas paaiškinimas: atsinaujina savos hialurono rūgšties sintezė, sinovinis skystis normalizuojasi, sąnarys pradeda veikti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie B-luron, mes visada pasiruošę jums! Galite rašyti mums bet kuriuo metu tiesiogiai svetainės pokalbyje.

Ir visada atsiminkite: „Be judėjimo gyvenimas yra tik svajonių svajonė“?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *