Reguliaminas Nepriklausomo Tavokoralas.lt Platintojo

Reguliatas „Tavokoralas.lt” Nepriklausomam Platintojui

Apie Tavokoralas.lt

Tavokoralas.lt yra nepriklausomo platintojo, prekiaujančio Coral Club kompanijos produktų, tinklaraštis ir tik informacijos teikimo tarnyba, skatinanti Coral Club produktus.

Pasinaudojimas šia paslauga reiškia šio reguliato priėmimą. Vartotojai įsipareigoja laikytis jo nuostatų. Vartotojai gali dalintis savo turiniu, tokiu kaip komentarai ar nuomonės tinklaraštyje.

Tinklaraščio administratorius neprisiima jokios atsakomybės už vartotojų turinį ir nėra įpareigotas stebėti ar moderuoti šio turinio. Vartotojai patys atsako už turinį, kurį dalinasi. Tinklaraštyje gali būti nuorodų į kitas svetaines ar išteklius, kurie yra už jo kontrolės ribų.

Tinklaraštis neatsako už tokių išorinių svetainių turinį, produktus ar paslaugas. Visos autorių teisės ir intelektinės nuosavybės teisės, susijusios su tinklaraščio turiniu, grafiniais elementais, logotipais ir kitais elementais, priklauso jų savininkams ir yra apsaugotos teisės.

Tinklaraštis pasilieka teisę bet kada pakeisti reguliatą. Pakeistas reguliatas įsigalioja nuo jo paskelbimo tinklaraščio svetainėje momento. Tinklaraštis neduoda jokių garantijų ir neatsako už galimus nuostolius, kylančius dėl tinklaraščio naudojimo.

Tinklaraštis gali rinkti vartotojų asmens duomenis, vadovaudamasis galiojančiais asmens duomenų apsaugos įstatymais. Asmens duomenų tvarkymo išsamumą galima rasti Tinklaraščio Privatumo Politikoje. Dėl bet kokių klausimų, neaiškumų ar skundų dėl tinklaraščio, vartotojai gali susisiekti su administratoriumi naudodami prieinamą kontaktinę informaciją.

Tinklaraščio naudojimas automatiškai reiškia šio reguliato nuostatų priėmimą. Tinklaraštį gali naudoti tik ir vien tik pilnametiai asmenys, kurie visapusiškai supranta savo sveikatos sprendimus ir susijusias su tuo apie sveikatos papildus ir paties tinklaraščio naudojimą.

Administratoriai neatsako už nepilnamečių tinklaraščio naudojimą. Informacija, pateikta šiame tinklaraštyje, neturi teisinės jėgos ir nekuriąs prekybos pasiūlymo, įskaitant tai, kas suprantama kaip civilinio kodekso 66 straipsnio 1 dalies reikšmė.

Svetainėje naudojame stebėjimo priemones, tokius kaip „Google Analytics” arba „Hotjar”, siekdami užtikrinti jums geriausią patirtį.

Tinklaraštis garantuoja asmens duomenų apsaugą, gautą iš Coral Club, taip pat galime naudoti SMS ir elektroninio pašto adresą informuoti apie naujus produktus ar paslaugas. Turinys

Visas tinklaraštyje skelbiamas turinys yra tik informacinio pobūdžio ir neturi būti laikomas medicinos patarimais arba suprantamas kaip gydytojų rekomendacijos.

Tinklaraštis neprisiima jokios atsakomybės už tinklaraštyje skelbiamą turinį, įskaitant jo teisingumą, tikslumą, išsamiąją informaciją ar bet kokias pasekmes, kilusias iš to turinio naudojimo.

Visi tinklaraštyje pateikti tekstai yra tik informacinio pobūdžio ir negali būti traktuojami kaip medicinos patarimas ar pagrindas:

• teikti sveikatos paslaugas, kaip tai apibrėžta 1996 m. gruodžio 5 d. įstatyme „Apie gydytojo ir odontologo profesiją” (Dz. U. 1997 m. Nr. 28, poz. 152 su vėlesniais pakeitimais) ir 2011 m. balandžio 15 d. įstatyme „Apie medicininę veiklą” (Dz. U. 2011 m. Nr. 112, poz. 654 su vėlesniais pakeitimais) • paciento tyrimui, kaip tai apibrėžta 1996 m. gruodžio 5 d. įstatyme „Apie gydytojo ir odontologo profesiją” (Dz. U. 1997 m. Nr. 28, poz. 152 su vėlesniais pakeitimais),

• dėl vaistų naudojimo rekomendacijų, • dėl medicininių prietaisų naudojimo būdo,

• dėl medicininių procedūrų nebūtinumo ir terapijos pradėjimo,

• informacijos, pagal kurią vaistai turi išimtinai arba daugiausia kosmetinių, maisto papildų ar kitų vartojamųjų daiktų savybių,

• diagnozavimo ir terapijos rekomendavimo. Visi TwojKoral.pl svetainėje pateikti produktai negali būti laikomi gydymo, diagnozavimo ar profilaktikos pagrindu jokiam ligų atvejui.

Tinklaraštis jokiomis aplinkybėmis negali suteikti medicininių patarimų ir neatsako už bet kokias pasekmes, kylančias dėl jame aprašytų produktų naudojimo.

Tinklaraščio naudotojas automatiškai priima šį faktą. Prieš naudodamiesi bet kuriuo produktu, būtinai pasitarkite su savo gydytoju, administratoriai neatsako už gydytojo konsultacijos nebuvimą arba gydytojo rekomendacijas.

Visa šiame tinklaraštyje pateikta informacija yra asmeninė nuomonė – maisto papildų poveikis gali skirtis skirtingoms žmonėms.

Visa čia pateikta informacija buvo surinkta geranoriškai ir iš patikimų šaltinių, tokiais kaip Coral Club produktų oficialus platintojo Lietuvoje tinklalapis.