Apie mus

Kas mes esame?

Esame nepriklausomas Coral Club produktų platintojas. Mūsų darbas gimė iš aistros – mus žavi sveika gyvensena, sportas ir grožis. Prieš nuspręsdami bendradarbiauti su Coral Club, daugumą produktų išbandėme ant savęs ir nuoširdžiai rekomenduojame juos visiems iki šiol.

Follow Us

Partnerių zona – prisijunk prie mūsų!

Tikriausiai galvojate, ką reiškia tapti mūsų partneriu – visą informaciją rasite žemiau.

Nuolaida visoms prekėms – „Coral Club“ siūlo galimybę įsigyti kokybiškų sveikatinimo produktų už specialią klubinę kainą. Užsiregistruokite Bendrovės svetainėje ir gaukite 20% nuolaidą mažmeninei kainai!

Rekomendacijos premija – pakvieskite savo draugus į „Coral Club“ ir gaukite 5% premiją už jų pirkinius!

Papildoma pinigų grąžinimo nuolaida – sukaupę 500 premijos taškų gausite 10% visų pirkinių sumos grąžinimo! Surinkus 500 papildomų taškų, jūsų būsena pasikeis iš „Consumer“ į „Premium Consumer“! Taip pat gausite papildomą privilegiją – 10% nuolaidą grąžinimui.

Naudokite produktus – Coral Club platintojai gauna ne tik 10-25% premiją nuo savo struktūros apyvartos, bet ir procentą nuo savo direktorių apyvartos. Už asmeninius pirkinius galima atsiskaityti premijomis (iki 30% užsakymo vertės), iš namų ūkio biudžeto. Jei norite, premijas galite konvertuoti į pinigus ir gauti atlygį iš Bendrovės už atliktą darbą.

Kaip matote – bendradarbiavimas su mumis yra ne tik galimybė sumažinti produktų kainas – daugelis mūsų partnerių darbą su mumis traktuoja kaip papildomą ar pagrindinį gana gerų pajamų šaltinį. Jus domina? Rašykite mums pokalbyje arba žemiau esančioje formoje!