KORALŲ VANDUO

20% NUOLAIDA

CORAL MINE

KORALŲ VANDUO

Jūra yra turtingas maisto ir mineralų šaltinis, kuriame gyvybė klestėjo daugelį šimtmečių. Tačiau jo gelmės slepia kai ką daugiau – geresnės sveikatos ir ilgaamžiškumo paslaptis, kuriomis galime pasinaudoti ir mes. Tūkstantmečius jūra formavo (sluoksnis po sluoksnio) koralinio smėlio sluoksnius, kuriuose gausu mineralų. Kai koralas miršta, jį nuneša jūra, kad galiausiai pailsėtų koralo dugne. Čia jis kaupiasi per šimtmečius ir virsta suakmenėjusiu koraliniu smėliu po oro sąlygų ir praturtėjimo.

Tarp Japonijos Nansėjaus salyno kristalinių vandenų yra grupė senovinių salų, šiandien žinomų kaip Okinava. Čia galite grožėtis kai kuriais nuostabiausiais ir derlingiausiais koraliniais rifais pasaulyje.

Coral Mine gaminį, kurio dėka galite sukurti koralinį vandenį savo namuose, galite įsigyti ČIA!

GĖRIMAS KORALŲ VANDENĮ

Daugelis šių vietovių gyventojų turi puikią sveikatą. Jie gyvena, žaidžia ir dirba pajūryje. Jie naudojasi jos privalumais, valdydami savo ūkius ir valgydami savo gaminamą maistą. Tarp šių žmonių atlikti tyrimai rodo, kad jie ne tik gyvena ilgiau nei bet kas kitas pasaulyje, bet ir rečiau serga vėžiu, širdies ligomis, diabetu ir artritu. ir kitos degeneracinės ligos. Atrodo, kad jų gyvenimo kokybė senatvėje yra geresnė nei bet kur kitur pasaulyje. Daugelio ilgaamžių Okinavos kaimų žmonių amžius yra nuo 80 iki 115 metų.

Daugelis mokslininkų ir gydytojų atvyko į salą, kad sužinotų šių žmonių sveikatos ir ilgaamžiškumo paslaptis. Jie išsiaiškino, kad geros Okinavos sveikatos šaltinis yra ne tik sunkūs pratimai ar sveika mityba. Vanduo, kurį jie geria, yra pagrindas. Tokio vandens, kurį jie geria saloje, nerasi niekur kitur pasaulyje. Lyjant vanduo prasiskverbia pro archajiškas nuosėdas, surenka mineralus ir kitus elementus, praturtinančius kalciu ir magniu. Net ir šiandien žmonės gali gauti geriamojo vandens iš natūralių šaltinių, pavyzdžiui, Okinavos.

Taip pat galite gerti sveiką vandenį naudodami produktą, kurį rasite ČIA!

KORALŲ VANDUO – SAVYBĖS IR TAIKYMAS

Po beveik 20 metų trukusių tyrimų mokslininkai išsiaiškino, kad nedideli Okinavos koralų kiekiai, pridedami prie bet kokio skysčio, gali turėti didelį poveikį mūsų organizmui. Vanduo yra pati svarbiausia medžiaga, palaikanti žmogaus gyvybę. Mūsų kūnas susideda iš 70% vandens, o vandens kiekis kraujyje siekia net 90%. Kraujas yra atsakingas už maistinių medžiagų transportavimą į kiekvieną gyvą ląstelę. Koralinis vanduo gali padėti išvalyti dažniausiai naudojamą geriamąjį vandenį. 

Norint kovoti su ligomis, mūsų organizmui reikia vandens su aukštu PH. Norint parodyti, koks svarbus gyvybei yra tinkamai subalansuotas vanduo, užtenka paminėti, kad krabai žūsta vandenyje, kurio pH yra 6, žuvys – 3, o visa gyvybė sustoja, kai pH lygis yra 2,5.

Žymiausi biochemikai ir fiziologai teisingą pH lygį ir rūgščių-šarmų pusiausvyrą pripažino svarbiausiais subalansuoto ir sveiko kūno aspektais. Suakmenėję koralai padidina vandens pH ir daro jį šarmingesnį. 

Koralų pridėjimas prie vandens neutralizuoja bet kokius vandens teršalus ir praturtina jį svarbiais mineralais ir kalciu, kurie dažnai pašalinami apdorojant vietinėje vandens valymo gamykloje. Net vandenį, užterštą chloru, bakterijomis, dumbliais, sunkiaisiais metalais ir fluoru, galima valyti koralais. Dėl jų darbo koralinis vanduo susilaukia labai gerų nuomonių tarp jį naudojančių žmonių.

KORALŲ VANDUO: tyrimai ir tyrimai

KORALŲ VANDUO – NUOMONĖS

Lina, 25

„Mano nuomone, koralų vanduo padeda išvalyti organizmą ir palaikyti tinkamą pH organizme, todėl esu sveika ir aktyvi”

Motina, 37

„Mano nuomonė apie koralų vandenį? Yra senovės japonų pranašystė, kuri sako, kad iš jūros aplink Okinavos iškils lobis. Koralinis vanduo yra mano sveikatos lobis.”

Filip, 44

„Mano nuomonė? Kadangi geriu koralų vandenį, esu sveikas ir gyvenu aktyvų gyvenimą.”

KORALŲ VANDUO – KAINA

coral mine

Coral Mine yra natūralus produktas, pagamintas Japonijoje iš giliavandenių koralų, gyvenančių Japonijos jūroje netoli Okinavos ir Tokunosimos salų, fosilijų. Scleractina koralų fosilijų milteliai, kurie yra pagrindinė Coral Mine sudedamoji dalis, yra labai turtingas kalcio ir magnio šaltinis. 

Jis naudojamas geriamam vandeniui praturtinti minėtais mineralais, kurie prisideda prie sveikų kaulų ir dantų palaikymo bei geresnio mūsų raumenų darbo.

KORALŲ VANDUO – KUR PIRKTI?

Žemiau rasite nuorodą į parduotuvę su gaminiu „koralų vandeniui“ sukurti. Koralinio vandens kaina pasirodys po registracijos. 

Registruokitės, kad gautumėte 20% nuolaidą perkant prekę.