Prosta koncepcja zdrowia w zaledwie 5 KROKACH

Paprasta sveikatos koncepcija tik 5 ŽINGSNIAIS

Kas yra sveikata? Nuo 1946 m., Pasaulio sveikatos organizacijos teigimu, „sveikata yra visiškai palankios fizinės, psichinės ir socialinės gerovės būsena, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas“.

Kokia yra ši sveikatos koncepcija, kurią galime taikyti kasdien, kad išlaikytume subalansuotą ir sveiką fizinę ir psichinę kūno būklę? Coral Club specialistai 5 žingsniais sukūrė nesudėtingą sveikatos koncepciją, kuri reikšmingai prisideda prie sveikatos atkūrimo ir palaikymo proceso. Be to, 5 žingsnių koncepcija yra vienas pagrindinių ilgaamžiškumo ir jaunystės principų.

Toliau apibūdinsime kiekvieną žingsnį? Šis įrašas yra ir instrukcija, kaip vartoti Coral Club maisto papildus – iš jos sužinosite, kokia tvarka naudoti atskirus produktus.

Paprasta sveikatos koncepcija 5 žingsniais:
1 ŽINGSNIS – DRĖGMĖ

Vanduo yra pagrindinis gyvybės šaltinis planetoje. Tačiau tik kokybiškas vanduo yra pagrindinė sveikatos atkūrimo ir stiprinimo priemonė. Visą gyvenimą vanduo yra būtinas kiekvienos kūno ląstelės augimui ir vystymuisi. Po gimimo kūdikio kūne yra daugiau nei 80% vandens. Suaugusio žmogaus organizme vandens dalis yra iki 70%.

Pirmieji dehidratacijos simptomai:

 • nuolatinis troškulio jausmas;
 • nuovargis;
 • pulso padidėjimas;
 • kūno temperatūros padidėjimas;
 • širdies ritmo sutrikimas;
 • raumenų ir sąnarių skausmas;
 • sausa oda;
 • žala plaukams ir nagams.

Norint efektyviai drėkinti, būtina palaikyti optimalų organizmo vandens atsargų balansą. Todėl rekomenduojama naudoti biologiškai aktyvų vandenį. Tai reiškia, kad mūsų geriamas vanduo turi parametrų, kurie skatina hidrataciją ląstelių lygmenyje: šarminis pH, neigiamas redokso potencialas, kuris padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus organizme. Siekiant užtikrinti maksimalų ir efektyvų drėkinimą, Coral Club sukūrė HydraMax paketą.

Per savo produktus Coral-Mine, HydraCel ir H-500.

HydraMax kompleksas užtikrina visapusišką ir veiksmingą drėkinimą, kuris dėl bendro poveikio prisideda prie didesnio vandens fizikinių ir cheminių savybių gerinimo. Paketas taip pat padeda praturtinti vandenį visu kompleksu mineralų ir vitaminų, reikalingų tinkamam daugelio svarbių organų ir sistemų funkcionavimui. „HydraMax“ taip pat padeda normalizuoti rūgščių-šarmų pusiausvyrą ir padidinti oksidacijos mažinimo potencialą bei pagerinti bendrą organizmo sveikatą.

Vandens svarba žmogaus organizmui

Mūsų intelektualiniame centre, smegenyse, yra 90% vandens ir jis labai jautrus dehidratacijai. Su amžiumi vandens kiekis organizme sumažėja iki 60-65% ir gali būti laikomas dehidratacijos procesu tiek ląstelėje, tiek viduje. Fiziologinis skysčių, daugiausia vandens, poreikis yra 30-40 ml/kg kūno svorio per dieną. Vandens vaidmuo mūsų organizme yra labai svarbus, nes visi medžiagų apykaitos procesai vyksta tik skystoje aplinkoje. Kraujas, limfa, tarpląstelinis ir tarpląstelinis skystis, seilės, prakaitavimas, skrandžio sultys, tulžis, šlapimas yra įvairių metabolitų tirpalai.

Nuolatinė skysčių apykaita, taip pat nuolatinė veikliųjų medžiagų koncentracija jų sudėtyje palaiko vidinės organizmo aplinkos vandens-druskų balansą ir užtikrina maistinių medžiagų transportavimą į visas ląsteles. Vanduo, kurį vartojame kiekvieną dieną, turi kitokią struktūrą, nei yra žmogaus organizme. Gazuotų ar alkoholinių gėrimų, kavos, arbatos, kai kurių išpilstytų sulčių, kuriose yra konservantų, dažiklių ar kitų sintetinių priedų, perteklius labiau prisideda prie greito skysčio pasišalinimo, o ne prie jo pasisavinimo. Taigi atsiranda vandens ir druskos balanso disbalansas ir atsiranda rimtų ligų.

2 ŽINGSNIS – SLEIDINIMAS

 

Daugelis mokslininkų mano, kad nuolatinė antiparazitinė organizmo profilaktika yra būtina. Žmogaus organizme esantys kirminai, toksinai ir jų likučiai yra rimta problema, kurią dažnai visi neįvertiname. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, parazitų problema kamuoja beveik 75% gyventojų, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Ši statistika taikoma tiek besivystančioms, tiek klestinčioms pramoninėms šalims.
Norint pagerinti sveikatą, kasmet rekomenduojamos dvi dezaktyvavimo ir valymo programos. Rekomenduojame šiam tikslui naudoti natūralius produktus, pavyzdžiui, Coral Club produktus.

Šiuo atveju kalbame apie PARA-SHIELD paketą. Pilnas dehelminto rinkinys, kurį sudaro natūralūs produktai: ParaFight (90 kapsulių), Coral varnalėšų šaknis (90 kapsulių), MSM (60 kapsulių), Super-Flora (90 kapsulių), Coral-Mine (30 paketėlių).

Mes susiduriame su parazitais nepriklausomai nuo amžiaus, o rizika yra dar didesnė, kai valgome užterštą maistą (vaisius, daržoves, kiaulieną, žuvį) ar vandenį, arba kai esame šalia naminių gyvūnėlių. Parazitai gali gyventi virškinamajame trakte metų metus be didelių simptomų, dėl kurių nerimauti. Tačiau tam tikru momentu parazitų užkrėtimas gali tapti toks didelis, kad organizme atsiras medžiagų apykaitos trūkumai ir pusiausvyros sutrikimai, kurių priežasčių negalime nustatyti.

Simptomai, kuriuos sukelia parazitų buvimas organizme, yra šie:

 • lėtinis nuovargis;
 • dažni galvos skausmai;
 • pilvo skausmas;
 • vidurių pūtimas;
 • vidurių užkietėjimas;
 • viduriavimas.

Be to, tokios būklės kaip nervingumas, apetito stoka, neramus miegas, alergijos, silpnas imunitetas, stiprus burnos kvapas. Dažniausiai užkratas gali būti dviejų pagrindinių klasių parazitų: heliminidų ir pirmuonių. Dažniausiai pasitaikantys kirminai yra kirminai, pinworms ir kaspinuočiai. Iš pirmuonių klasės, vienaląsčių organizmų, žinomiausios yra giardia lamblia ir toksoplazma. Jie sukelia žarnyno uždegimą ir blokuoja maistinių medžiagų pasisavinimą. Augalai paprastai yra veiksmingas būdas išvalyti ir sustiprinti organizmo sistemas, įskaitant virškinimo sistemą. Para Shield paketo naudojimas gali būti labai svarbus žingsnis siekiant užkirsti kelią parazitų vystymuisi, suteikia daugiau pasitikėjimo savo sveikata ir kokybiškai prisideda prie geresnio gyvenimo būdo. Šiame etape taip pat rekomenduojama naudoti Colo Vada Plus.

3 ŽINGSNIS – DETOKSIKACIJA

 

Vėlgi, Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, beveik 80% visų esamų ligų gali būti mūsų organizmo perkrovos pasekmė. Perkrova ypač valgant nekokybišką maistą, chloruotą vandenį iš čiaupo, apsinuodijus išmetamosiomis dujomis ar sėdinčiu gyvenimo būdu. Dėl minėtų veiksnių mūsų organizme susikaupia didelis kiekis kenksmingų medžiagų ir toksinų.

Giliai detoksikacijai „Coral Club“ specialistai rekomenduoja unikalią valymo programą „Colo Vada Plus“. Jei nerimaujate dėl šio proceso, galite pabandyti Colo Vada Light lengviau detoksikuoti.

Apsinuodijimo simptomai:

 • sumažėjęs imunitetas, pasireiškiantis dažnomis peršalimo ligomis;
 • nuolatinis nuovargis;
 • koncentracijos stoka ir nuobodulys;
 • Blogas kvapas;
 • ryte ant liežuvio pastebimos balkšvos gleivinės nuosėdos;
 • Blogas kvapas;
 • žarnyno transporto sutrikimai.

Įrodyta, kad suaugusio žmogaus žarnyne gali būti iki 20 kg likučių, o vaiko – iki 10 kg. Neapdoroti likučiai ir toksinai neigiamai veikia ląstelių pakeitimo procesus, keičia redokso reakcijų pusiausvyrą ir lėtina medžiagų apykaitos energijos, reikalingos gerai fizinei ir intelektinei veiklai, gamybą. Jie taip pat palaiko greitą patogeninių bakterijų dauginimąsi, mažina nervų, endokrininės ir imuninės sistemos veiklą. Dėl šios priežasties, net ir nesant akivaizdžių požymių, organizmas funkcionuoja su pertrūkiais ir turi susilpnėjusį imunitetą, o sunkesnės būklės pats su jais kovoti nebegali. Tokiu atveju jam reikia vaistų, kurie duoda neabejotiną naudą, bet kurie, jei vartojami nekontroliuojamai, gali sukelti šalutinį poveikį,

4 ŽINGSNIS – MITYBA

 

Tinkama mityba, kurią sudaro maistiniu požiūriu aukštos kokybės maistas, yra absoliučiai būtina norint išlaikyti optimalią sveikatą. Tinkama mityba sukuria palankias sąlygas psichofiziniam vystymuisi, palaiko padidėjusį darbingumą ir yra svarbus organizmo imuniteto veiksnys. Deja, greitas šiuolaikinio gyvenimo tempas ir technikos bei mokslo pažanga radikaliai pakeitė tiek mūsų mitybos pobūdį, tiek maisto kokybę. Todėl kitas žingsnis – užtikrinti tinkamą mūsų organizmo mitybą.

Coral Club siūlo rinkinį NUTRI PACK, kuriame yra maistinį ir energetinį poveikį turinčių ingredientų, gautų tik iš natūralių šaltinių. Pagrindinė pakuotė – tai gausus biologiškai prieinamų maistinių medžiagų kompleksas, kuris patenkina kasdienius poreikius optimaliais kiekiais ir lengvai vartojama forma.

Pakuotėje yra Coral Chlorella, Zaferan, Omega 3/60, Super Flora ir Tasty B.

Dažnai valgome daug ir blogai, naiviai galvodami, kad taip savo ląsteles galėsime aprūpinti subalansuota mityba arba per trumpą laiką pavyks susigrąžinti nuostolius. Šiandien daugelyje produktų yra „tuščių“ kalorijų. Mūsų valgomi produktai yra užauginti skurdžiose dirvose, apdoroti cheminėmis trąšomis. Daugelis šių maisto produktų turi mažą maistinę vertę, daug kalorijų, juose yra įvairių maisto priedų ir dirbtinių dažiklių. Nors daržovės ir vaisiai puikiai atrodo parduotuvių lentynose, daugelis jų yra prisotinti pesticidų, stimuliatorių ir kitų cheminių medžiagų, kurios naikina ne tik pūvančias bakterijas, bet ir naudingą florą bei jų sveikas ląsteles.

ZDROWY STYL ŻYCIA

Laboratorinių tyrimų rezultatai parodė, kad persikai, obuoliai, nektarinai, vynuogės, salierai, braškės, paprikos, bulvės, serbentai ir salotos yra cheminės medžiagos, kurias labiausiai veikia daržovės ir vaisiai. Jau žinoma, kad pesticidai yra toksiški nervų sistemai, sukelia hormonų disbalansą ir gali sukelti vaikų smegenų veiklos sumažėjimą. Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos atliktas tyrimas parodė, kad vaikams, veikiamiems pesticidų, kyla didesnė rizika susirgti dėmesio stokos hiperaktyvumo sutrikimu.

Maistinių medžiagų svarba žmogaus organizmui

Maistingosios medžiagos yra medžiagos, kurias jūsų kūnas naudoja energijai, kurios reikia normaliam funkcionavimui, gaminti. Bet koks vienos iš maistinių medžiagų trūkumas gali sukelti medžiagų apykaitos disbalansą, susilpninti imunitetą ir sukelti organizmą įvairioms ligoms. Svarbu, kad mūsų kasdienis meniu būtų įvairus, kad sumažintume riziką neturėti būtinų būtinų maistinių medžiagų.

Sveikoje ir subalansuotoje mityboje turi būti visų jūsų organizmui reikalingų maistinių medžiagų grupių, tokių kaip angliavandeniai, baltymai, riebalai, vitaminai, mineralai, fermentai, maistinės skaidulos ir vanduo.

Antioksidantai vaidina pagrindinį vaidmenį palaikant sveikatą ir prailginant gyvenimą. Jie atlieka laisvųjų radikalų neutralizavimą organizme, taip sumažindami priešlaikinį ląstelių sunaikinimą ir įvairių medžiagų apykaitos ligų atsiradimą. Dalį antioksidantų organizmas pasigamina pats, tačiau kita dalis jų gauna tiesiai iš maisto.

Taigi mityba, kurioje gausu kokybiškų vaisių ir daržovių, aprūpina būtinaisiais antioksidantais, saugo organizmą, padeda išvengti įvairių disbalansų ar su jais kovoti. Kaip sužinoti, ar mūsų organizmui reikia skirtingų pagrindinių maistinių medžiagų? Tai paprasta, tereikia sekti savo kūną. Jei pavasarį ir rudenį patiriame nuolatines nuovargio, nervingumo, susikaupimo, polinkio sirgti peršalimo būsenas – visa tai daugiausia lemia maistinių medžiagų disbalansas organizme.

Reguliarus kokybiškų būtinų maistinių medžiagų vartojimas užtikrina tinkamą organizmo veiklą, visada palaiko gerą savijautą ir aukštą energijos lygį, nepriklausomai nuo amžiaus.

5 ŽINGSNIS – PARAMOKITE IMUNINĘ SISTEMĄ

Nuo gimimo organizmas formuojasi imunitetui, apsaugančiam jį nuo kenksmingų virusų, mikrobų ir bakterijų. Palaipsniui įgimtas gynybos mechanizmas kaupiasi kartu su įgytu per gyvenimą. Tačiau labai dažnai dėl netinkamos mitybos, apsinuodijimų, rūkymo, lėtinių ligų ir streso sulaukiame priešingo efekto – nusilpsta imunitetas ir jis negali susidoroti su žalingais išorės veiksniais. Čia ir prasideda pasikartojančios sveikatos problemos.

Kai organizmo imunitetas nusilpęs, kai kurios infekcijos puola organizmą grandine, viena po kitos – o kai organizmas negali susidoroti su tam tikromis ligomis, jos tampa lėtinėmis. Yra žinoma, kad viena iš svarbiausių imunodeficito priežasčių yra lėta medžiagų apykaita, kuri riboja būtinų maistinių medžiagų įsisavinimą ir toksinų pašalinimą.

Imunitetui palaikyti Coral Club specialistai rekomenduoja imuniteto paketą – Immunity Kit, kuriame yra eilė vitaminų, kurių žmogaus organizmui reikia kasdien. Imuniteto paketą sudaro pentokanas, ryklių kepenų aliejus, koralų cinkas ir pirmasis maistas – priešpienis.

Mūsų imuninę sistemą sudaro fizinių barjerų tinklas (pvz., oda, gleivės iš nosies, plaučiai ir žarnos, skrandžio rūgštis), organai ir ląstelės, kurios specializuojasi saugant organizmą nuo daugelio vidinių ligų (pvz., pažeistų ląstelių) arba išorinių ligų. veiksniai (virusai, blogosios bakterijos, grybeliai).

Kai kurias imuninės sistemos ląsteles turime nuo gimimo, o kita dalis atsiranda ir vystosi visą gyvenimą. Išorinių priešų akivaizdoje šios dvi pagrindinės imuninių ląstelių kategorijos išmoksta bendradarbiauti ir harmonizuotis. Todėl medžiagų apykaitos suaktyvinimas organizme yra viena iš pagrindinių sąlygų gerai imuninei sistemai funkcionuoti, padidėjus imuninių ląstelių gebėjimui atsinaujinti ir atstatyti organizmo energijos išteklius. Šiuo tikslu rekomenduojame naudoti aukštos kokybės natūralios kilmės produktus, kurie aktyviai prisideda prie medžiagų apykaitos reguliavimo.

Ar jums įdomu, ar turite imunodeficito problemų?

Sumažėjusio imuniteto simptomai:

 • Energijos trūkumas ir nuovargis greičiau nei įprastai;
 • Dažnesnis ir ilgiau nei įprastai trunkantis peršalimas;
 • Nervingumas;
 • Papildomų kilogramų netekimas arba kaupimasis, dėl kurio pažeidžiama hormonų pusiausvyra, todėl susilpnėja imuninės sistemos gebėjimas kovoti su infekcija.

Nedvejodami rašykite mums tiesiogiai, jei norite sužinoti daugiau apie kiekvieną etapą arba jei norite tiesiogiai pasikalbėti su Coral Club konsultantu?

Daug šypsenų ir sveikatos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *